Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın

2007 yılında Bursa merkezli olarak kurulmuş olan firmamız, yurdumuzun tümünde, gayrimenkul ve buna bağlı hak ve menfaatlerini de dikkate alarak değerlemek üzere, S.P.K. Lisanslı Gayrimenkul Değerleme Uzmanı (eksper) kadrosuyla hizmet vermektedir.

Neden bizi seçmelisiniz?

Gayrimenkul tanımına giren arsa ve arazi, konut, fabrika, otel, benzin istasyonu, ticari yapılar, projeler vb. tüm taşınmazlar, değerleme faaliyetimizin içinde bulunmaktadır. Gayrimenkulün niteliğine göre, gerekli yöntemler uygulandıktan ve yasal araştırmaları yapıldıktan sonra mühendis, mimar, iktisatçı uzman kadromuz tarafından taşınmazın değerini ifade eden Gayrimenkul Değerleme Raporu düzenlenmektedir.

Gayrimenkul Değerleme Raporu (ekspertiz); güncel alım-satım değeri, teminat değeri, ipotek değeri, kira değeri, ayni sermaye değeri, üst hakkı değeri, ortaklığın giderilmesi veya miras paylaşımı aşamasındaki değeri, marka değeri, maliyet değeri, teminat değeri, yatırımın fizibilite değeri, kentsel dönüşüm projeleri ve gayrimenkul projelerinin değerini tespit etmek, yabancı uyrukluların T.C. vatandaşlık başvuruları için yapılmaktadır.

× Bizimle İletişime Geçin